wp-event-list - en to et_EE translation catalogue (138 entries)

en: Event List Settings
et_EE: Sündmuste loendi seaded

en: Settings
et_EE: Seaded

en: About Event List
et_EE: Sündmuste loendist

en: Help and Instructions
et_EE: Abi ja juhised

en: To show the events on your site you have 2 possibilities
et_EE: Saidil olevate sündmuste kuvamiseks on 2 võimalust

en: you can place the <strong>shortcode</strong> %1$s on any page or post
et_EE: lisades lühikoodi<strong> shotcode</strong> %1$s mis tahes lehele või postitusele

en: you can add the <strong>widget</strong> %1$s in your sidebars
et_EE: lisades vidina <strong>widget</strong> %1$s külgribale

en: Add links to the single events
et_EE: Lisa link sündmuse juurde

en: Add a link to the Event List page
et_EE: Lisa link lehe sündmuste loendisse

en: Settings page
et_EE: Seadete leht

en: About the plugin author
et_EE: Plugina autorist

en: Attribute name
et_EE: Atribuudi nimi

en: Description
et_EE: Kirjeldus

en: AND
et_EE: JA

en: OR
et_EE: VÕI

en: or
et_EE: või

en: and
et_EE: ja

en: Show all events with category %1$s.
et_EE: Näita kõiki sündmusi koos kategooriaga %1$s.

en: Show all events with category %1$s or %2$s.
et_EE: Näita kõiki sündmusi koos kategooriaga %1$s või %2$s.

en: Available Date Formats
et_EE: Saadaolevad kuupäeva vormingud

en: Available Date Range Formats
et_EE: Saadaolevad kuupäevavahemiku formaadid

en: Value
et_EE: Väärtus

en: Example
et_EE: Näide

en: Synchronize with post categories
et_EE: Sünkrooni postituste kategooriatega

en: An Error occured during the category sync
et_EE: Kategooria sünkroonimisel tekkis viga

en: Category sync finished
et_EE: Kategooria sünkroonimine on lõpetatud

en: Error: You are not allowed to view this page!
et_EE: Viga: Sul ei ole luba seda lehekülge näha!

en: Event Categories: Synchronise with Post Categories
et_EE: Sündmuste kategooriate sünkroonimine postituskategooriatega

en: Start synchronisation
et_EE: Käivitage sünkroonimine

en: none
et_EE: pole ühtegi

en: Import Events
et_EE: Impordi sündmused

en: Step
et_EE: Samm

en: Set import file and options
et_EE: Määrake impordifail ja valikud

en: Example file
et_EE: Näidisfail

en: Note
et_EE: Märge

en: Sorry, there has been an error.
et_EE: Vabandage, tekkis viga.

en: The file does not exist, please try again.
et_EE: Sellist faili ei eksisteeri, palun proovi uuesti.

en: Go back to All Events
et_EE: Mine tagasi "Kõik sündmused" juurde

en: Title
et_EE: Pealkiri

en: Start Date
et_EE: Alguskuupäev

en: End Date
et_EE: Lõppkuupäev

en: Time
et_EE: Aeg

en: Location
et_EE: Koht

en: Content
et_EE: Sisu

en: Import events
et_EE: Impordi sündmused

en: Add additional categories
et_EE: Lisage täiendavaid kategooriaid

en: Import
et_EE: Impordi

en: No events found
et_EE: Ühtegi sündmust ei leitud

en: Event Date
et_EE: Sündmuse kuupäev

en: Author
et_EE: Autor

en: Copy
et_EE: Kopeeri

en: Event data
et_EE: Sündmuse andmed

en: Add Copy
et_EE: Lisa koopia

en: Date
et_EE: Kuupäev

en: required
et_EE: nõutud

en: Multi-Day Event
et_EE: Mitmepäevane sündmus

en: Event Title
et_EE: Sündmuse pealkiri

en: Event Content
et_EE: Sündmuse sisu

en: Event updated.
et_EE: Sündmus uuendatud.

en: View event
et_EE: Vaata sündmust

en: Event published.
et_EE: Sündmus avaldatud.

en: Event submitted.
et_EE: Sündmus on esitatud.

en: Preview event
et_EE: Sündmuse eelvaade

en: Event draft updated.
et_EE: Sündmuse visand uuendatud.

en: Year
et_EE: Aasta

en: Month
et_EE: Kuu

en: Day
et_EE: Päev

en: Date range
et_EE: Kuupäevavahemik

en: Upcoming
et_EE: Tulemas

en: Past
et_EE: Toimunud

en: Events
et_EE: Sündmused

en: Event
et_EE: Sündmus

en: Add New
et_EE: Lisa uus

en: Add New Event
et_EE: Lisa uus sündmus

en: Edit Event
et_EE: Muuda sündmust

en: New Event
et_EE: Uus sündmus

en: View Event
et_EE: Vaata sündmust

en: View Events
et_EE: Vaata sündmusi

en: Search Events
et_EE: Otsi sündmusi

en: No events found in Trash
et_EE: Prügikastist ei leitud ühtegi sündmust

en: All Events
et_EE: Kõik sündmused

en: Event Archives
et_EE: Sündmuste arhiiv

en: Event Attributes
et_EE: Sündmuse atribuudid

en: Event List
et_EE: Sündmuse loend

en: Filter events list
et_EE: Filtreeri sündmuste loendit

en: Events list navigation
et_EE: Sündmuste loendi navigeerimine

en: Events list
et_EE: Sündmuste loend

en: Reset
et_EE: Lähtesta

en: All
et_EE: Kõik

en: All Dates
et_EE: Kõik kuupäevad

en: Used date format
et_EE: Kasutatud kuupäevavorming

en: Text for no events
et_EE: Tekst sündmuste puudumisel

en: Multiday filter range
et_EE: Mitmepäevase filtri vahemik

en: Date display
et_EE: Kuupäeva kuvamine

en: Show the date only once per day
et_EE: Kuva kuupäeva ainult ühe korra päeva kohta

en: Text for "Show content"
et_EE: Tekst "Näita sisu" jaoks

en: Text for "Hide content"
et_EE: Tekst "Peida sisu" jaoks

en: Disable CSS file
et_EE: Keela CSS-fail

en: Disable the %1$s file.
et_EE: Keela %1$s fail.

en: Date format in edit form
et_EE: Kuupäevavorming muutmisvormis

en: Enable RSS feed
et_EE: Luba RSS-voog

en: This option activates a RSS feed for the events.
et_EE: See valik aktiveerib ürituste RSS-voo.

en: Listed events
et_EE: Loetletud sündmused

en: Only show upcoming events in feed
et_EE: Näita ainult eelseisvaid sündmusi sündmustevoos.

en: If this option is enabled only the upcoming events are listed in the feed.
et_EE: Kui see suvand on lubatud, kuvatakse ainult eelolevad sündmused sündmustevoos.

en: If disabled all events (upcoming and past) will be listed.
et_EE: Kui see suvand ei ole lubatud, kuvatakse kõik (nii möödunud kui ka eelolevad) sündmused sündmustevoos.

en: Position of the RSS feed link
et_EE: Paiguta RSS-voo link

en: at the top (above the navigation bar)
et_EE: üles (navigatsiooniriba kohale)

en: between navigation bar and events
et_EE: navigatsiooniriba ja sündmuste vahele

en: at the bottom
et_EE: alla

en: This option specifies the position of the RSS feed link in the event list.
et_EE: See suvand määrab RSS-voo lingi asukoha sündmuste lehel.

en: Align of the RSS feed link
et_EE: Joonda RSS-voo link

en: left
et_EE: vasakule

en: center
et_EE: keskele

en: right
et_EE: paremale

en: This option specifies the align of the RSS feed link in the event list.
et_EE: See suvand määrab RSS-voo lingi joonduse sündmuste lehel.

en: Use Post Categories
et_EE: Kasuta postituste kategooriaid

en: Do not maintain seperate categories for the events, and use the existing post categories instead.
et_EE: Ära hoia sündmuste jaoks eraldi kategooriaid, vaid kasuta olemasolevaid postituste kategooriaid.

en: Attention
et_EE: Tähelepanu

en: Show content
et_EE: Näita sisu

en: Hide content
et_EE: Peida sisu

en: year
et_EE: aasta

en: description
et_EE: kirjeldus

en: default value
et_EE: vaikeväärtus

en: Event Information:
et_EE: Sündmuse info:

en: Category Filter
et_EE: Kategooria filter

en: Number of listed events
et_EE: Määra, mitu sündmust kuvatakse

en: The number of upcoming events to display
et_EE: Määra, mitu eelseisvat sündmust kuvatakse

en: Truncate event title to
et_EE: Kärbi sündmuse pealkiri

en: characters
et_EE: tähemärgini

en: Show event starttime
et_EE: Kuva sündmuse algusaeg

en: Show event location
et_EE: Kuva sündmuse koht

en: Truncate location to
et_EE: Kärbi sündmuse koht

en: Show event content
et_EE: Kuva sündmuse sisu

en: Truncate content to
et_EE: Kärbi sündmuse sisu

en: Caption for the link
et_EE: Lingi pealkiri

en: Upcoming events
et_EE: Eesseisvad sündmused

en: show events page
et_EE: näita sündmuste lehte
